КАТАЛОГ

Хочете для свого торгового чи розважального закладу придбати гумовий килимок брудозахисний? Ми пропонуємо такі вироби в широкому асортименті, і Ви можете підібрати по всім критеріям для себе оптимальні. Вартість на різні види килимків у нас справедлива і надати обрані ми можемо Вам в будь-яких кількостях. Залишайте замовлення зараз і зможете отримати їх найближчим часом.

Потрібен хороший килимок гумовий брудозахисний? У нашому асортименті Ви неодмінно зможете підібрати для своєї установи відповідний.

Килимок гумовий брудозахисний Брудозахисні гумові килимки важливі для різних громадських закладів, у нас можна підібрати оптимальні за всіма параметрами. В наявності є вироби різних розмірів і певні види килимків можна замовити навіть з нестандартними під замовлення. Ми завжди відкриті для інтересів своїх клієнтів і пропонуємо тільки найкращі варіанти брудозахисних гумових килимків. Такі вироби прості у догляді, і вони у Вас труднощів у своєму використанні викликати точно не будуть. Запропоновані килимки протягом тривалого терміну служби збережуть свій естетичний вигляд. Їх наявність також суттєво спростить працю Вашої прибиральниці. Килимок гумовий брудозахисний у нас замовити може кожен, дефіциту в якісних виробах ми не спостерігаємо. Замовлення можна залишити по одному з контактних телефонів на нашому сайті. Наші фахівці не відмовлять Вам в консультуванні і розкажуть про переваги різних видів виробів.

Для замовлення гумового брудозахисного килимка до нас звернутися можна вже зараз в телефонному режимі. Детальна інформація про кожен вид килимків є на сайті і наш персонал буде радий допомогти з вибором виробів. Подбайте про те, щоб у всіх приміщеннях Вашої організації було чисто, постеливши на входах наші килимки.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее