КАТАЛОГ

Плануєте покриття поля футбольного штучною травою і хочете придбати виріб високої якості? Ми пропонуємо великий асортимент покриттів, і Ви можете підібрати у нас оптимальне для свого поля. Ціни наші прийнятні і різні варіанти покриттів в наявності присутні стабільно. Звертайтеся до нас із замовленням прямо зараз і наданий необхідний товар буде за короткий термін.

Цікавить покриття футбольного поля штучною травою? Зверніться в нашу компанію і зможете замовити оптимальний матеріал на вигідних умовах.

Покриття футбольного поля штучною травою Штучну траву для покриття футбольного поля використовують досить часто і такий матеріал підходить оптимально. На відміну від натуральної трави, він не потребує поливу і регулярного догляду. Виглядає він презентабельно в будь-який сезон року і відмінно зберігає свій відтінок кольору. Вибирайте на користь штучної трави для покриття футбольного поля і шкодувати про покупку нашого матеріалу не доведеться. Він буде служити довговічно і використовувати його буде комфортно, матеріал досить м'який і приємний на дотик. Наші фахівці з вибором відповідного матеріалу для будь-якої сфери використання готові надати допомогу. Ви до нас за консультацією за всіма типами штучної трави для покриття футбольного поля звернутися в будь-який зручний час можете. Ми цінуємо довіру клієнтів та на сайті у нас для Вас запропоновані тільки високої якості і надійні вироби.

Задати питання по різним типам покриттів можна нам сьогодні в телефонному режимі, нашої компанії контактні дані вказані вище на сайті. Ми з радістю розповімо Вам про різні види матеріалу і переваги кожного типу.

Заплановане покриття футбольного поля штучною травою? Відмінний матеріал у нас можна придбати за справедливою ціною.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее