КАТАЛОГ

Модульний брудозахистУ нашу компанію часто звертаються за модульним брудозахистом і тому ми пропонуємо його в широкому асортименті. Розцінки у нас помірні і різного типу покриття стабільно є на складі в наявності. Ви можете замовити підходящі за всіма параметрами і критеріями покриття з оперативною доставкою. Ми не відмовляємо клієнтам в попередніх консультаціях, Ви з нами зв'язатися можете за вказаними телефонами прямо зараз.

Цікавить модульний брудозахист? Замовляйте якісні і довговічні покриття від нашої компанії вже сьогодні.

Сьогодні все більше людей обирає на користь саме модульних брудозахистів, тому як це зручно і вигідно. Наші покриття відмінно справляються зі своєю функцією і в обслуговуванні їх у Вас проблем не виникне. Виглядають вони респектабельно, Ви можете замовити підходящі для інтер'єру своєї установи. Звертайтеся до нас за ефективним модульним брудозахистом і про його установку жалкувати не доведеться. У нас є покриття з різних матеріалів і для потреб кожного знайдуться оптимальні. Дуже важливо встановити хороші покриття перед зимовим періодом, щоб забезпечити чистоту внутрішніх приміщень закладу. Звертаються до нас за модульним брудозахистом власники кафе і ресторанів, магазинів і салонів. Ми знаємо, що краще запропонувати кожному клієнту і завжди відкриті для консультаційної допомоги. У нас купувати дану продукцію просто, зручно і в усіх відношеннях вигідно.

Ви можете задати будь-які питання по продукції з асортименту на сайті нашим співробітникам, і вони дадуть розгорнуті відповіді. Не варто економити при створенні відповідних умов комфорту і чистоти для свого торгового чи розважального центру.

Потрібний модульний брудозахист? Замовте хороші покриття від нашої компанії і жаліти про їхню покупку не доведеться.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее