КАТАЛОГ

Купити гумові килимки на підлогу Хочете, щоб в приміщеннях Вашої громадської установи завжди було справді чисто? Ми рекомендуємо купити на підлогу гумові килимки з нашого асортименту, вони якісні і дійсно мають високу ефективність. Вартість таких виробів лояльна і надати відповідні ми можемо в будь-яких кількостях. Використовувати покриття такого типу дуже зручно, догляд і обслуговування їх не викликатимуть складнощів.

Плануєте купити гумові килимки на підлогу? У нас можна вибрати відповідні за всіма параметрами і критеріями.

На підлогу гумові килимки купити можна для торгової мережі або розважального центру, освітнього закладу або місця громадського харчування. У зимову пору року такі покриття грають неймовірно важливу роль в підтримці чистоти в приміщеннях. Наші килимки здатні відчутно полегшити працю прибиральниці і зробити відвідування Вашого закладу більш комфортним для клієнтів. Купіть гумові килимки на підлогу сьогодні, і Ви самі переконаєтеся в ефективності їх використання. Наші покриття витривалі і довговічні, вони добре зберігають свій естетичний вигляд. Якщо Вам потрібна допомога з вибором оптимальних покриттів, наші консультанти з радістю її нададуть. Купити гумові килимки на підлогу сьогодні не проблема, у нас для будь-якої сфери використання можна підібрати відповідні. За якість всіх виробів з асортименту ми можемо ручатися, нам про них залишають позитивні відгуки. Зв'яжіться з нами сьогодні і про встановлення обраного килимка шкодувати точно не доведеться, ми завжди відкриті для потреб клієнтів і йдемо їм назустріч.

Щоб на підлогу купити гумовий килимок Ви можете звернутися до нас за номером в контактах сайту. Наші фахівці дадуть відповіді на поставлені запитання і Ваше замовлення на покриття буде оперативно опрацьовано. Не варто економити при виборі виробів, від яких буде залежати чистота в важливому громадському закладі.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее