КАТАЛОГ

У великому місті високо цінується вільний простір, час і доступність всього необхідного. Тому популярність набирають міні-футбольні поля, влаштування яких дозволяє встановити їх прямо у дворі. Кожен житель багатоповерхового будинку буде радий можливості пограти в м'яч недалеко від будинку на вихідних. Однак для того, щоб забезпечити жителям таку можливість, потрібно ретельно підготуватися до будівництва і придбати багато різних матеріалів. Для влаштування міні-футбольного поля також дуже важливо замовити штучну траву. Саме її можна замовити у нас прямо на офіційному сайті компанії з доставкою.

Влаштування міні-футбольного поля Влаштування міні-футбольного поля вимагає не тільки великих витрат на оснащення та оформлення, але також і багато зусиль на розрахунок території і нанесення розмітки. Щоб не ходити по магазинах у пошуку всього необхідного, просто наберіть наш номер телефону. В асортименті магазину «АС-ОБЛІК» представлені різні будівельні матеріали, а також різні типи покриттів.

Рекомендуємо звернути увагу на повний асортимент нашої компанії. Крім різноманітних видів синтетичної трави для влаштування поля для міні-футболу, ми також реалізуємо на території України a також будівельні матеріали, килими, вироби з дерева та супутні товари, які можуть знадобитися нашим клієнтам. До їх списку відносяться кріплення для килимового покриття і штучної трави, які необхідні для влаштування зручного міні-футбольного поля. Всі товари надані за привабливою вартістю, і Ви можете оформити доставку свого замовлення в будь-яке місто України.

Немає сенсу шукати більш вигідну пропозицію. Якщо Вас цікавить влаштування міні-футбольного поля, звертайтеся в наш інтернет-магазин за штучною травою. Ми надамо великий вибір серед різних видів покриття підлоги для спортивних та ігрових майданчиків.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее