КАТАЛОГ

Штучне покриття трава цінаП Поки птиці викльовують насіння ще не пророслих рослин, готовий рулон декоративної трави може прикрасити спортивне поле, дитячий майданчик, двір і навіть модернізовані підвіконня вже після одного телефонного дзвінка. На сайті нашого інтернет-магазину будматеріалів Ви можете ознайомитися з повним асортиментом покриттів штучної трави для вулиць, дитячих зон, могил і навіть проїжджих частин. Крім рулонів ми пропонуємо клей, стрічку і скоби для закріплення довгих смуг на землі. Ціни на покриття для вулиць зі штучної трави співробітники магазину регулярно оновлюють, щоб Вам було зручно вибирати. Окремою рубрикою у нас виведені товари зі знижкою. Час від часу цей розділ змінюється, а для Вас там може виявитися щось необхідне, як наприклад, килимки з текстилю або гуми.

Якщо у Вашому дворі Ніяк не проросте посіяне покриття, штучна трава для вулиці приховає всі недоліки грунту і убезпечить Ваші ноги від весняної бруду. Зелений визнаний заспокійливим кольором, тому його присутність біля будинку у вигляді свіжого газону додасть дому приємний вигляд. Особливо раді рівному трав'яному килиму діти, які люблять грати на вулиці, сідає прямо на землю і спиратися про неї руками. Так як покриття штучної трави для вулиці спочатку підбирається м'яким на дотик, а його основа створює міцну стрічку з корисних речовин для рослин, її легко стелити на землю і міняти його положення.

АС-ОБЛІК реалізує на ринку України будівельні матеріали, надає послуги з монтажу резіновго покриття, доставки товарів, виготовлення кошиків з повсті. Ми обробляємо на замовлення краю килимових покриттів з нашого магазину, а також клеїмо вертикально і укладаємо горизонтально покриття «штучна трава для вулиці». Для зручності клієнтів в нашому магазині працюють різні способи оплати. Ви можете особисто приїхати в офіс і виплатити певну суму за матеріали, внести передоплату на картку ПриватБанку або обійтися безготівковим розрахунком, але в будь-якому випадку своєчасна доставка будь-яких товарів, як покриттів штучної трави для вулиць, гарантована.

Укладка декоративної трави на балконі - чудовий спосіб перетворити простір у зелену оазу, яка приноситиме ...
детальніше
Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
детальніше