КАТАЛОГ

Штучне покриття трава цінаП Поки птиці викльовують насіння ще не пророслих рослин, готовий рулон декоративної трави може прикрасити спортивне поле, дитячий майданчик, двір і навіть модернізовані підвіконня вже після одного телефонного дзвінка. На сайті нашого інтернет-магазину будматеріалів Ви можете ознайомитися з повним асортиментом покриттів штучної трави для вулиць, дитячих зон, могил і навіть проїжджих частин. Крім рулонів ми пропонуємо клей, стрічку і скоби для закріплення довгих смуг на землі. Ціни на покриття для вулиць зі штучної трави співробітники магазину регулярно оновлюють, щоб Вам було зручно вибирати. Окремою рубрикою у нас виведені товари зі знижкою. Час від часу цей розділ змінюється, а для Вас там може виявитися щось необхідне, як наприклад, килимки з текстилю або гуми.

Якщо у Вашому дворі Ніяк не проросте посіяне покриття, штучна трава для вулиці приховає всі недоліки грунту і убезпечить Ваші ноги від весняної бруду. Зелений визнаний заспокійливим кольором, тому його присутність біля будинку у вигляді свіжого газону додасть дому приємний вигляд. Особливо раді рівному трав'яному килиму діти, які люблять грати на вулиці, сідає прямо на землю і спиратися про неї руками. Так як покриття штучної трави для вулиці спочатку підбирається м'яким на дотик, а його основа створює міцну стрічку з корисних речовин для рослин, її легко стелити на землю і міняти його положення.

АС-ОБЛІК реалізує на ринку України будівельні матеріали, надає послуги з монтажу резіновго покриття, доставки товарів, виготовлення кошиків з повсті. Ми обробляємо на замовлення краю килимових покриттів з нашого магазину, а також клеїмо вертикально і укладаємо горизонтально покриття «штучна трава для вулиці». Для зручності клієнтів в нашому магазині працюють різні способи оплати. Ви можете особисто приїхати в офіс і виплатити певну суму за матеріали, внести передоплату на картку ПриватБанку або обійтися безготівковим розрахунком, але в будь-якому випадку своєчасна доставка будь-яких товарів, як покриттів штучної трави для вулиць, гарантована.

Для боротьби із інфекційними захворюваннями застосовуються різні методи боротьби. Дезінфекція має добрі показники для розриву ...
подробнее
Для замовлення брудоочисних решіток потрібно зробити заміри та правильно передати менеджеру. Для того, щоб полегшити це ...
подробнее