КАТАЛОГ

Цікавлять якісні покриття для брудозахисту приміщень, і Ви хочете звернутися за відповідними в надійну компанію? Ми пропонуємо велику різноманітність покриттів і самих різних килимів, антиковзних виробів. За якість продукції ми можемо ручатися, розцінки у нас помірні та відгуки о покриттях ми отримуємо позитивні. Зв'яжіться з нами зараз в телефонному режимі, щоб отримати консультацію і швидко оформити замовлення.

Брудозахист приміщень Необхідний брудозахист приміщень? Зверніться для вибору і покупки відповідних виробів в нашу компанію, у нас дефіциту в них не спостерігається.

Дуже важливо подбати про брудозахист приміщень громадських закладів і установ. У нас запропоновані високоефективні і практичні покриття, в їх обслуговуванні проблем не виникне. Вони прекрасно справляються зі своїм завданням і зберігають презентабельний вигляд, Ви можете замовити у нас відповідні вироби в будь-яких кількостях. Не варто економити, вибираючи покриття для брудозахисту приміщень. Наші вироби дозволять спростити працю прибиральниць, і вони зроблять інтер'єр Вашої установи більш приємним. Надзвичайно важливі наші покриття в зимовий сезон і під час дощів, сьогодні такі вироби є в кожному торговому центрі. Замовлення на вироби брудозахисту в приміщення Ви можете оформити прямо зараз. Наші фахівці можуть допомогти вибрати відповідні вироби і розповісти про них детальніше. Консультацією по представленому на сайті товару ми готові забезпечити кожного.

Задавайте нам будь-які питання за моделями покриттів з нашого асортименту і зможете на них отримати розгорнуті відповіді. Зв'язатися з нами можна за вказаними контактними телефонами, у нас різні варіанти представлених виробів стабільно є в наявності.

Зацікавив брудозахист приміщень? Замовляйте високої якості вироби у нас, і вони будуть радувати Вас своєю результативністю у використанні.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее