КАТАЛОГ

Якщо Вам потрібна якісна штучна трава для тенісного корту, ціна якої відповідала б Вашим вимогам, то в Києві є достатньо велика кількість постачальників, здатних запропонувати Вам якісні товари за доступними цінами. Але є також і не надійні постачальники, у яких товари можуть не відповідати заявленій якості або міжнародним стандартам.
Штучна трава для тенісного корту ціна
Якщо Ви хочете дізнатися актуальні ціни на штучну траву на тенісний корт, так як Ви маєте обмежений бюджет, то наша компанія може стати вдалим рішенням в даній ситуації. Адже ми є професіоналами в сфері поставок даного обладнання і маємо досить широкий асортимент товарів, тому у нас Ви зможете отримати траву штучну для корту тенісного за низькою ціною, але при цьому всі наші товари якісні і досить довговічні.

Хоч ми і не єдині, хто пропонує купити спеціалізовані товари для спортивних майданчиків, але у нас Ви можете знайти вигідні умови. Наприклад, наша штучна трава для тенісного корту (ціна вираховується індивідуально) є одним з найбільш доступних рішень на ринку при високому рівні якості товарів.

Якщо Ви хочете дізнатися актуальні ціни на штучну траву для кортів тенісних, то Вам достатньо буде вибрати відповідні товари на сайті, а потім зателефонувати нам і отримати консультацію у менеджерів. Причому вони можуть запропонувати Вам індивідуальну консультацію і допомогу у виборі товарів.
 
Наші ціни на штучну траву для корту тенісного вираховуються виходячи з ринкових цін, завдяки цьому нас вибирає все більшу кількість клієнтів, зацікавлених в якісній продукції.
 
Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее