КАТАЛОГ

Якісна гумова плитка для спортивних майданчиків - це вдале рішення, яке активно використовується буквально повсюдно, адже вона здатна захистити спортсменів від отримання серйозних травм. І все завдяки створенню подвійного покриття, верхня сторона якого є більш гладкою, а нижня - навпаки, пористої, що створює амортизуючий ефект і знижує травматизм під час занять.

Гумова плитка для спортивних майданчиків Хоч для спортивних майданчиків гумові плитки створені переважно для захисту від отримання травм, але цей матеріал також зручний і для спортивних вправ, не обмежуючи Ваші руху. Саме тому даний товар замовляються як для спортивних майданчиків (плитка гумова), так і для використання на дитячих ігрових майданчиках, де такий елемент є практично невід'ємним елементом для забезпечення безпеки.

Хоч гумова плитка для спортивних майданчиків - це лише один з наших товарів, а ми пропонуємо клієнтам практично будь-які спеціалізовані покриття, безліч клієнтів потребують саме в такій плитці.

Ми пропонуємо Вам купити гумову плитку для спортивного майданчика в тому випадку, якщо Ви хочете отримати надійний засіб захисту від падінь, а також додатковий елемент в загальному дизайні всього майданчика. Тому ми рекомендуємо Вам уважно підійти до вибору таких матеріалів, адже Ви можете отримати такий виріб в індивідуальному форматі і забарвленням під саме Вашу ситуацію.

У Києві купити плитку гумову для спортивних майданчиків можна всього у пари компаній, в тому числі і у нашій, тому Ви можете розраховувати на допомогу наших співробітників в отриманні даних товарів.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее