КАТАЛОГ

У нашу компанію часто звертаються за великими придверними килимками, і ми для Вас готові запропонувати оптимальні їх варіанти по всім параметрам. Ми на сайті пропонуємо великий асортимент таких виробів і у нас розумні розцінки. Замовлення від клієнта ми готові обробити оперативно і надати йому килимки найближчим часом. Наші контактні дані для консультації і замовлень вказані на сайті.

Цікавить килимок придверний великий? У нас неодмінно знайдеться відповідний для Вашої установи, ознайомтеся з нашим асортиментом.

Килимок придверний великий Великі придверні килимки сьогодні не в дефіциті і Ви можете замовити у нас навіть виріб з індивідуальними розмірами. Ми відкриті для потреб клієнтів і можемо Вам допомогти з вибором оптимальних моделей килимків. Догляд і обслуговування килимків від нашої компанії не будуть викликати у Вас проблем. Ми пропонуємо на сайті килимки придверні великі, які виготовлені з якісних матеріалів. Вони будуть довго зберігати респектабельний вигляд і відмінно виконувати свою функцію. Килимки різних типів можна підібрати у нас для освітніх і лікарняних установ, кафе і ресторанів. Часто встановлюють килимки біля входу в готелі і магазини, салони і банки. Якщо Вам потрібен килимок придверний великий, то не втрачайте часу і відразу звертайтеся в нашу компанію. Вам запропонують найкращі за якістю і зовнішнім виглядом вироби, забезпечать по ним всією необхідною інформацією. Купувати у нас килимки просто і вигідно, Ви можете в цьому самі переконатися вже сьогодні.
 
Для замовлення великого придверного килимка з нами зв'язатися можна за вказаними на сайті телефонами. Ми відповімо на всі питання по параметрам і особливостям представлених виробів, заявку на замовлення опрацюємо оперативно. Враження нам про якість всіх моделей килимків залишають виключно позитивні.
Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее