КАТАЛОГ

З поширенням бруду і пилу справляються решіток. Якісна система захисту від бруду підходить для входу в фойє, особливо якщо на вулиці часто йдуть дощі або відвідувачі змушені добиратися до Вашого закладу по мокрому снігу. У Вас є можливість вибрати якісне покриття підлоги біля входу в Ваш заклад, яке поліпшить роботу співробітників, а також забезпечить безпеку і комфорт відвідувачам. Просто замовте відповідні системи якісного захисту від бруду та килимки для комп'ютерних входу. В інтернет-магазині будівельних матеріалів є великий вибір серед покриттів різної вартості і функцій.

Системи захисту від бруду В асортименті нашого магазину також представлені різні будівельні матеріали, вироби з дерева і ступені. Також наші співробітники готові надати послуги з установці і обслуговуванні наших товарів, в список яких входять і системи захисту від бруду. Вологопоглинаючі покриття можна встановити власноруч завдяки інструкції та зручному виготовлення виробу.

У Вас є можливість швидко знайти необхідне покриття зі штучною травою або килими для спортзалу. Також у нас є різні типи решіток та килимків, в тому числі вологопоглинаючі. Килими в системі захисту від бруду представлені в різних кольорах. Ви можете заздалегідь дізнатися вартість покриття за метр, а також оцінити зовнішній вигляд матеріалу. Ми надаємо всю інформацію про товари і готові відповісти на всі питання клієнтів по телефону. Телефонуйте за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії і робіть замовлення на якісні килимки від бруду. Система біля входу представлена ​​за доступними цінами в нашому каталозі. Звертаємо Вашу увагу на те, що покриття на гумовій основі не вимагають спеціальних кріплень, а килимки легко відмиваються за допомогою пилососа.

Ви можете зв'язатися з нами, щоб замовити системи захисту від бруду і уточнити інформацію з приводу вартості і умов доставки та обслуговування вологопоглинаючі брудозахисних гумових килимків.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее