КАТАЛОГ

Килимок придверний цінаХочете за розумною ціною придверний килимок придбати для порогу свого закладу або будинку? На нашому сайті запропоновані килимки з різними розмірами, і Ви можете вибрати підходящий виріб за кольором. Інформація про кожну модель килимків є на сайті і уточнити будь-які деталі Ви можете у нашого персоналу по телефону. Ми завжди раді забезпечити свого клієнта консультацією і швидко оформити замовлення на відповідні вироби.

Потрібен хороший килимок придверний? Ціна на такі вироби запропонована від нашої фірми демократична і про їхню покупку Вам жалкувати не доведеться.

За лояльну ціну придверний килимок придбати сьогодні не проблема, наші вироби насправді якісні і вони довговічні. Куплений у нас килимок буде прекрасно виконувати свою функцію і в догляді за ним труднощів не виникне. Наші килимки мають приємний зовнішній вигляд, і вони будуть добре захищати Ваші приміщення від проникнення бруду. Дивіться на сайті на придверні килимки ціни і замовляйте собі оптимального типу вироби. Ми цінуємо довіру і вибір клієнтів, кожному раді надати допомогу з вибором килимків. В наявності є вироби з різних матеріалів у нас й вологопоглинаючі варіанти. Для торгових центрів є хороші варіанти великих і маленьких покриттів. За доступними цінами придверні килимки у нас можна придбати в будь-який час, ми дефіциту в таких виробах не спостерігаємо. Відгуки про якість і результативність використання килимків ми отримуємо завжди позитивні.

Якщо Ви хочете задати питання по килимкам компетентним фахівцям, то звертайтеся вже зараз до наших співробітників за телефонними номерами на сайті. Вам розкажуть о виробах від нашої компанії і на відповідні за всіма параметрами швидко оформлять замовлення.

Цікавить якісний килимок придверний? Ціна на кожен виріб з асортименту на сайті вказана.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее