КАТАЛОГ

Організація спортивних майданчиків в Києві затребувана як на вулиці, так і в закритих приміщеннях, щоб вони могли використовуватися навіть в холодну пору року без особливих складнощів. І в такому випадку, забудовнику може знадобитися якісна штучна трава для тенісного корту, яка б була достатньо довговічним варіантом для використання на спортивному майданчику.
Штучна трава для тенісного корту
У Києві знайти штучну траву для тенісного корту можна у декількох постачальників, і кожен з них пропонує якісні товари, але розцінки і умови можуть дещо відрізнятися. А так, як наша компанія може запропонувати Вам штучну траву для кортів тенісних і інших типів спортивних майданчиків при досить низьких цінах, то багато клієнтів вважають за краще співпрацювати саме з нами. При цьому ми постійно розвиваємо наші можливості і робимо їх більш ширшими, щоб кожен клієнт міг знайти необхідні товари.

Наша штучна трава для тенісного корту представлена ​​в декількох моделях, які відрізняються довжиною трави, їх жорсткістю і навіть кольором, тому Вам варто серйозно підійти до вибору даного обладнання, адже багато в чому використання майбутнього майданчика визначатиме саме воно.

Ми пропонуємо Вам саме для тенісних кортів траву штучну купити, але вона також може використовуватися для футбольних полів, декоративного прикраси та інших видів активних спортивних ігор. Тому наші товари універсальні і є гнучкими у використанні.
 
Наша штучна трава для тенісного корту є популярним рішенням, адже Ви отримаєте гарантовано якісне обладнання та зможете отримати їх за доступною ціною під Ваш бюджет, причому відразу в достатньому обсязі.
 
Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее