КАТАЛОГ

У нашу компанію часто звертаються за килимами з лого на замовлення, і ми пропонуємо на покупку таких виробів вигідні умови. Наші килими виглядають естетично і служать довговічне, ціни на різні типи виробів вказані на сайті. Ви можете замовити килим з потрібними розмірами і отримати його вже найближчим часом. Зв'язатися з нами для консультації і замовлення можна сьогодні в телефонному режимі, наші контактні дані вказані на сайті.

Килими з лого на замовлення Цікавлять килими з лого на замовлення? Звертайтеся за якісним і надійним виробом в нашу фірму, він буде радувати довгою службою.

На замовлення килими з лого виготовляються для готелів і ресторанів, торгових і розважальних центрів. Наші килими дозволять підвищити імідж закладу і зберігати чистоту в ньому, в догляді за запропонованими виробами у Вас проблем не виникне. На сайті запропоновані різного типу килими, інформація та фото кожного варіанту є в відведених розділах. Ви можете на замовлення килими з лого придбати в будь-яких кількостях для мережі своїх закладів. На запропоновані на сайті вироби дається гарантія, в їх використанні і обслуговуванні у Вас проблем не виникне. Прийміть рішення замовити високої якості вироби, які справлять враження як на Ваших партнерів, так і клієнтів. На замовлення килими з лого можна придбати і в якості подарунка співробітникам, для кожного виробу ми надамо індивідуальну упаковку. Не відкладайте оформлення замовлення і звертайтеся до нас. За роботу над обраного типу килимами візьмемося ми негайно, в нашій компанії цінують вибір і довіру клієнтів.

Задавайте будь-які питання за типами наших килимів в телефонному режимі фахівцям нашої компанії. Ми з радістю розповімо про запропоновану продукцію більш докладно, інформацією про неї Ви будете забезпечені сповна.

 

Потрібні килими з лого на замовлення? Про вибір і покупку наших жалкувати не доведеться.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее