КАТАЛОГ

Снігоочисні килимкиНа сьогоднішній день умови роботи і проведення часу в магазинах. Торгових центрах, різних установах і навіть магазинах поліпшуються завдяки технологічному прогресу. Ви можете замовити снігоочисні вхідні килимки, які будуть утримувати вологу і бруд, щоб зберегти сухість і чистоту приміщення. Це не тільки зберігає естетичний вигляд закладу, але також забезпечує безпеку для відвідувачів, так як мокра підлога може стати причиною падінь і травм. Пропонуємо Вам ознайомитися з характеристиками снігоочисного килимка, який вже не перший рік користується популярністю серед гостинних підприємств.

Практично будь-яке суспільне місце, де встановлені снігоочисні килимки, є більш безпечними і зручними для переміщення відвідувачів. У дощ і сльота таке покриття підлоги дозволяє утримати небажану вологу біля входу, щоб полегшити працю прибиральника, а також не створювати небезпечного середовища для гостей.

Пропонуємо Вам ознайомитися з різноманітністю снігоочисних сучасних килимків в асортименті нашої компанії. Грати, килими, покриття різної форми і різного типу кріплення мають унікальні переваги і недоліки, з якими можна ознайомитися в каталозі. Також ми розмістили інформацію про ціни на всі доступні товари в асортименті компанії. Пропонуємо Вам ознайомитися з офіційним сайтом постачальника і зв'язатися з нашим менеджером по телефону. Уточнюйте інформацію про умови доставки, оплати і здійснення замовлення килимків снігоочисних вже сьогодні.

Звертайтеся до співробітників компанії «АС-ОБЛІК», якщо Вас зацікавили сучасні зручні у використанні снігоочисні килимки. Даний матеріал можна замовити в будь-якому розмірі за фіксованою вартістю, яка вказана на офіційному сайті компанії. Телефонуйте за номером, який вказаний на екрані.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее