КАТАЛОГ

Купити гумову доріжку недорогоГумові покриття мають одну дуже важливу властивість – вони не слизькі. Тому їх використовують активно там, де слизько, для зниження рівня травмонебезпеки. Можна придумати безліч ситуацій, де така доріжка буде дуже до речі. У багатьох виробничих підприємствах підлога часто буває мокрою і слизькою, а тому їх застеляють різного роду гумовими доріжками, килимками. Для басейну, наприклад, теж дуже корисно буде купити гумову доріжку недорого. Тут теж підлога часто буває мокрою, мабуть частіше навіть, ніж сухою. Покриття антиковзне дозволить значно підвищити безпеку працівників і відвідувачів басейну.

Як це не дивно, але асфальт теж буває іноді дуже-дуже слизьким. Таке трапляється в зимовий час, коли на тротуарах накопичується сніг, трапляється обмерзання. Для зими недорого купити гумову доріжку і постелити її на вході в будівлю теж не завадить багатьом установам. Бувають такі покриття, які можна використовувати виключно в приміщенні. А бувають і такі, які підходять як для простору закритого, так і для вулиці. І ту, і іншу гумову доріжку купити недорого зовсім не складно. В асортименті нашої фірми, наприклад, представлені доріжки різних видів. Дивіться варіанти і вибирайте підходящий.

В «АС-ОБЛІК» простіше простого купити гумову доріжку недорого.

У наших покупців завжди є вибір. В асортименті представлений товар різний за характеристиками, кольором, ціною. Вибрати підходяще рішення не складно тоді, коли все ж є з чого вибирати. Звернувшись до нас, у Вас буде можливість вибрати краще для себе по всіх параметрах. Купити гумову доріжку недорого без знижки на якість у нас теж можна.

Коли з'являється необхідність купити гумову доріжку недорого, потрібно дзвонити нам.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее