КАТАЛОГ

Грязезащитные ковровые покрытия Хочете, щоб у Вашій установі завжди було чисто і розглядаєте варіанти брудозахисних килимових покриттів? Ми пропонуємо їх в широкому асортименті, і Ви можете підібрати оптимальні за всіма критеріями. Ціни на запропоновані вироби у нас лояльні і замовити їх можна в будь-яких кількостях. Зв'яжіться з нами сьогодні і на Ваше замовлення килимки будуть надані вже найближчим часом.

Цікавлять брудозахисні килимові покриття? Вибирайте відповідне у нас, і воно буде радувати Вас ефективною службою.

У нас представлені Вашій увазі покриття килимові брудозахисні, які зі своєю функцією справляються відмінно. Догляд за ними досить простий і естетичний вигляд свій вони зберігають протягом тривалого терміну служби. Зробіть працю своєї прибиральниці простіше і результативніше, замовивши у нас якісні вироби. Сьогодні для торгових і розважальних закладів килимові покриття брудозахисні купують самого різного типу. Дуже важливі такі вироби в адміністративних будівлях і всіх громадських закладах. Багато хто купує килимки такі для приватних будинків або навчальних закладів, ми готові запропонувати кожному оптимальні варіанти виробів. Ви для своїх потреб брудозахисні килимові покриття можете замовити зараз. За якість і ефективність запропонованих на сайті виробів ми можемо ручатися. Вони виглядають презентабельно і у нас є варіанти з різними їх колірними відтінками. Не зволікайте з покупкою хорошого килимка, захистіть свої приміщення від бруду вже сьогодні.

Для замовлення брудозахисного килимового покриття з нами зв'язатися можна у зручний час за вказаним на сайті телефоном. На всі питання по типам виробів ми відповімо докладно і залишене Вами замовлення оформимо оперативно. Про службу наших килимків задоволені покупці залишають завжди виключно позитивні відгуки.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее