КАТАЛОГ

Штучна трава на могилу фото Сьогодні дуже популярним рішенням в питанні облагородження місць поховання є штучна трава. Фото могил, на яких постелено штучний газон, можна знайти багато в мережі інтернет. На нашому сайті теж є кілька фото. Багато хто погодиться, що виглядає це дуже симпатично і, що дуже важливо, охайно. Адже не у кожного є можливість часто навідуватися на могилки родичів. Штучне покриття у вигляді трави не тільки значно поліпшить зовнішній вигляд, але також допоможе утримати землю від розмивання, від розповзання, від бур'янів. Штучна трава на могилу (фото дивіться на нашому сайті) здатна довгий час зберігати яскравість кольору і фактуру. Звичайно, сказати таке можна лише про якісні покриття. Неякісні мають звичай швидко вигоряти на сонці, тьмяніти, навіть рватися і розвалюватися на шматки. Ми таку продукцію не продаємо. У нас можна купити лише якісну штучну траву на могилу. З фото та описом наших матеріалів Ви зможете ознайомитися на нашому сайті.

У нас завжди доступна для замовлення штучна трава на могилу. Фото приклади облаштування могилок переконають Вас в раціональності такого рішення.

Кожний новий винахід покликаний спростити людське життя. Коли був придуманий штучний газон, облагороджувати могилки і згодом доглядати за ними стало набагато простіше. Газон такий вимагає мінімум часу на монтаж і також мінімум зусиль на догляд. Його не доведеться косити, поливати, удобрювати і взагалі пересаджувати щороку. Один раз постеливши штучну траву на могилу (фото), Ви можете кілька років не турбуватися про її стан. Достатньо буде лише зрідка прибирати з газону листя і сміття.

Коли потрібна штучна трава на могилу (фото), звертатися потрібно до нас. Ми надамо Вам якісний матеріал за лояльною ціною.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее