КАТАЛОГ

Хочете, щоб у громадському закладі було завжди красиво і чисто? У нас можна купити гумові покриття для підлоги різних типів за лояльною ціною. Ви можете підібрати оптимальний за розміром і іншим критеріям виріб, у нас на складі є покриття різних кольорів. Надати відповідні ми можемо найближчим часом і в необхідних кількостях, у нас замовляти такі вироби зручно і вигідно.

Гумове покриття для підлоги купити Зацікавлені гумове покриття для підлоги купити? Зверніться в нашу фірму за якісним виробом, і він відмінно буде виконувати свою функцію.

Купіть для підлоги гумове покриття у нас, і воно прослужить тривалий термін, з таким виробом праця прибиральниці стане простіше і приємніше. Наші покриття будуть на собі затримувати бруд разом з хвороботворними бактеріями. Неймовірно важливі в осінній і зимовий час року такі вироби. Покриття для підлоги гумове купити у нас може кожен, хороші варіанти виробів завжди є в наявності. Обслуговування та догляд за такими покриттями не викличуть у Вас складності, запропоновані вироби протягом тривалого терміну будуть зберігати свій презентабельний вигляд. Не зволікайте з рішенням гумове покриття для підлоги купити і звертайтеся в інтернет-магазин з великим асортиментом таких виробів. На нашому сайті Ви неодмінно для свого закладу зможете знайти підходяще. Детальна інформація о покриттях присутня у відповідних розділах і в особистій консультації клієнтам ми не відмовляємо. Прийняти телефонний дзвінок клієнта ми готові в будь-який час.

Щоб для підлоги купити гумове покриття, зв'яжіться з нами за номерами для зв'язку на сайті. Ми розповімо докладніше про кожен тип покриттів і дамо відповіді на поставлені питання. За якість і високу ефективність таких виробів ми Вам можемо сміливо ручатися, про всіх їх типи нам залишають багато хороших відгуків.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее