КАТАЛОГ

Від чистоти Вашого будинку або робочого місця будуть залежати їх умови. Тому її потрібно постійно дотримуватися і стежити за тим, щоб не накопичувалися забруднення. Особливо важко цього досягти в холодну пору року, коли за вікном бруд і сніг. В такому випадку хочемо звернути Вашу увагу на алюмінієву брудозахисну решітку. Вона являє собою спеціальний виріб, який скидає з підошви взуття бруд і різне сміття.

Алюмінієва брудозахисні решітка Алюмінієва брудозахисні решітка виконує дуже важливу роль. Вона не дозволяє сміттю і бруду проникнути в середину приміщення і в ньому поширитися. Її наявність набагато довше зберігає чистоту і свіжість в приміщенні, ніж її відсутність.

Завдяки алюмінієвій брудозахисній решітці Вам не доведеться турбуватися про те, що на вулиці волога погода. Адже не дивлячись на це, Ви зможете перебувати в чистому і комфортному приміщенні. Вона має дуже широке використання, яке включає в себе житлову і комерційну нерухомість, різні місця відпочинку і торгові майданчики.

Якщо Вас цікавить високоякісна алюмінієва брудозахисні решітка, тоді замовити її пропонуємо у нас. Інтернет-магазин будівельних матеріалів «АС-ОБЛІК» реалізує величезне розмаїття продукції, яка стане в нагоді Вам для різних цілей.

З асортиментом алюмінієвих брудозахисних решіток ознайомитися можна на нашому сайті. На ньому у відкритому доступі знаходяться всі наші пропозиції, їх основний опис і актуальна вартість.

За рахунок того, що у нас діє прийнятний ціновий сегмент всієї продукції, у Вас буде можливість купити недорого і вигідно брудозахисну алюмінієву решітку. 

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее