КАТАЛОГ

Килимки від бруду і снігу Якщо Вам потрібні килимки від снігу та бруду, то ознайомтеся з інформацією про їх варіанти від нашої компанії. Ми пропонуємо велику різноманітність килимків за розмірами і кольорами, купити можете Ви підходящий за всіма критеріями виріб з швидкою доставкою. Наші розцінки прямо на сайті вказані і уточнити будь-яку потрібну інформацію можете Ви індивідуально. Зв'язатися можна з нами за вказаними номерами телефонів, ми з радістю відповімо на всі питання.

Вибираєте килимки від бруду і снігу? Наші вироби будуть відмінним рішенням за різними параметрами, і Ви про їхню покупку не пошкодуєте.

Від снігу та бруду килимки замовляють для порогів різних закладів і установ. Добре підійдуть наші килимки для офісних центрів і магазинів, приватних будинків. Вони надовго свій приємний зовнішній вигляд збережуть і не будуть вимагати за собою складного догляду. З килимками з нашого асортименту процес прибирання приміщень стане швидше і простіше. Замовляйте наші килимки від снігу та бруду, ми за їх якість і високу ефективність можемо ручатися. Клієнти наші о килимках і інших захисних покриттях залишають багато хороших відгуків. Не зволікайте з вибором відповідного типу килимків і залишайте своє замовлення у нас. Ми цінуємо вибір кожного клієнта і готові надати консультаційну допомогу з вибором потрібних виробів. Купуйте від нашої компанії килимок від бруду і снігу, він буде прекрасно виконувати свою важливу задачу.

Якщо Ви потребуєте додаткової інформації за типами і особливостями килимків, то не втрачайте часу і телефонуйте нам для отримання консультації. Ми поважаємо довіру покупців і впевнені, що якістю наших виробів Ви залишитеся задоволені.

Зацікавили килимки від бруду і снігу? Замовте у нас відповідні вже зараз.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее