КАТАЛОГ

Покриття штучний газон Давно замислюєтеся про покупку покриття штучного газону і хочете оформити якісно ландшафт? Ми можемо запропонувати оптимальні рішення для вуличних кафе і ресторанів, у нас є хороші вироби для футбольних полів і літніх терас. В асортименті присутні різні за характеристиками покриття і фахівці компанії будуть раді допомогти Вам визначитися з найкращим.

Покриття штучний газон користується великим попитом, воно буде вимагати мінімум догляду від Вас. Наші покриття довгостроково зберігають респектабельний вигляд і тому їх буде розумно встановити в будь-якому місці. Якісним виробам також не будуть страшні часті опади, температурна мінливість. Вибирайте наше покриття для штучного газону і в експлуатації воно не розчарує. У широкому асортименті на сайті можна підібрати покриття для шкільного футбольного поля, дитячого майданчика або облагородження територій біля магазинів, культурних центрів. Замовити у нас оптимальне по характеристикам і параметрам покриття для газону штучного Ви можете в будь-який час. Ми відкриті до потреб замовників і ніколи не відмовляємо покупцям в необхідної консультації. За якість покриттів з асортименту ми відповідаємо і про їх службу отримуємо від клієнтів позитивні відгуки.

Цікавить покриття штучний газон? Замовляйте вироби відмінної якості в нашій компанії, розцінки ми пропонуємо помірні.

Задати питання по покриттям штучного газону Ви можете консультантам нашої компанії в телефонному режимі. Про особливості та призначення кожного типу наших покриттів Вам детально розкажуть. Замовлене в нашій компанії буде відмінно свою функцію виконувати і служити Вам протягом дійсно довгого терміну.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее