КАТАЛОГ

Купити антиковзні накладки на сходиКупити антиковзні накладки на сходи – це громадянський обов'язок кожного власника магазину, банку або будь-якого ще приміщення, де буває багато людей і є на вході сходи. Проблема падінь і травмування на сходах особливо актуальна взимку або в дощову пору року. Обмерзлі і просто мокрі сходинки – це дуже небезпечне місце, де часто трапляються нещасні випадки. Втім, антиковзні накладки будуть корисні круглий рік. Купити антиковзні накладки на сходи краще відразу, не чекаючи дощу або снігу. Клієнти установи обов'язково оцінять таку турботу про їхнє здоров'я і, можливо, будуть заходити в магазин (банк, клініку і так далі) частіше.

Купити антиковзні накладки на сходи не складно. У нашому асортименті є безліч чудових варіантів.

В Україні можна купити антиковзні накладки на сходи різних видів. Це можуть бути, наприклад, самоклеючі накладки-стрічки. Вони хороші тим, що кріпляться до поверхні сходинки без застосування електроустаткування і всіляких кріплень. Є також накладки у вигляді гумових і металевих пластин. Монтаж таких накладок більш складний, але вони відрізняються високою зносостійкістю і ефективністю. А ще вони досить універсальні. Такі антиковзні накладки на сходи купити можна як для вулиці, так і для приміщення. У будь-якому випадку, про безпеку людей слід думати в першу чергу. Не можна сподіватися на удачу. Нещасний випадок може трапитися з кожним. Якщо є сходи всередині приміщення або зовні, їх потрібно зробити максимально безпечними. І накладки на сходинки тут будуть дуже до речі.

Антиковзні накладки на сходи купити у нас можна за чудовою ціною!

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее