КАТАЛОГ

Штучне покриття трава на могилу Штучна трава – чудове рішення багатьох проблем. Таку траву вибирають для газонів, дитячих майданчиків, декоративних клумб, а також для могил. Вона хороша за багатьма критеріями. Їй не потрібні постійний догляд і полив. Для кладовища це дуже важлива якість. Якщо немає можливості часто навідуватися на могили близьких і доглядати за ними, робіть вибір на користь штучної трави. Таке покриття на могилу підійде якнайкраще. Воно довговічне, невибагливе і цілий рік красиве.

Штучне покриття трава на могилу може бути різним по висоті «травинок», а також кольору. Важливо, щоб покриття мало отвори для відведення дощової і талої води. Тоді воно буде ще більш довговічним.

Штучне покриття на могилу «трава» буде ідеальним рішенням в тому випадку, коли могили близьких знаходяться далеко, в іншому місті, наприклад. Траву таку не потрібно косити, удобрювати і поливати. І без особливого догляду газон буде виглядати презентабельно і охайно. Завдяки тому, що наші газони стійкі до сонячного випромінювання, вологи, перепадів температур, їх не потрібно міняти з року в рік. Покриття прослужить довго, що важливо.

Розглядаєте варіант постелити на місце поховання штучне покриття? Трава на могилу відмінної якості представлена ​​в асортименті нашої фірми.

Наша компанія займається продажем і монтажем штучних покриттів. Трава на могилу штучна теж в нашому асортименті є. Ми можемо відрізати Вам такий шматок газону, який потрібен Вам. Також Ви можете замовити у нас уже готовий стандартний комплект для облаштування поховань.

 

Наше штучне покриття трава на могилу порадує простотою монтажу, зовнішнім виглядом і якістю.

Укладка декоративної трави на балконі - чудовий спосіб перетворити простір у зелену оазу, яка приноситиме ...
детальніше
Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
детальніше