КАТАЛОГ

Сьогодні в багатьох громадських установах, офісних і торгових центрах широко використовуються гумові брудозахисні килими. Вони дозволяють підтримувати чистоту у внутрішніх приміщеннях і продовжити термін служби покриття для підлоги. Ми для Вас пропонуємо такі килими в великому асортименті, замовляйте відповідний зараз. У нас дефіциту в таких виробах не буває і відправити ми їх можемо в короткий термін.

Гумові килими брудозахисні Цікавлять гумові килими брудозахисні? Підібрати відповідні можна у нас, розцінки ми пропонуємо на такі вироби прийнятні.

Гумовий брудозахисний килим буде відмінно виконувати свою функцію, вироби від нашої компанії довговічні і виглядають естетично. Специфічного догляду за такими килимами не потрібно, вони легко відмиваються від бруду. Наявність килима Ваш інтер'єр не зіпсує, ми можемо надати вироби потрібного розміру. З гумовим килимом брудозахисним прибирання приміщень стане простіше, і воно буде займати й менше часу. Особливо важливі запропоновані вироби в зимовий період, разом з брудом на килимах залишатимуться і багато хвороботворних бактерій. Подбайте, щоб у Вашому громадському закладі були гумові килими брудозахисні. Надати їх в необхідних кількостях і відповідних розмірах ми можемо в будь-який час. Не зволікайте з вибором і покупкою важливого елементу інтер'єру, нам про представлені вироби залишають виключно позитивні відгуки. Зробіть свій магазин, офіс або торговий центр ще більш чистим і затишним сьогодні.

Задати питання по гумовим килимам брудозахисним можна нашим фахівцям в телефонному режимі. Ми розповімо докладніше про наші варіанти килимів і на всі питання Ви отримаєте розгорнуті відповіді. Вам допоможуть з вибором оптимальних за всіма критеріями виробів і оперативно оброблять залишене Вами замовлення.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее