КАТАЛОГ

Вибираєте штучну траву на могилу і хочете замовити довговічний виріб? У нас така трава представлена ​​в широкому асортименті і за помірними цінами. Ви можете вибрати відповідну за всіма критеріями і оформити замовлення по телефону. Ми її оперативно надамо, забезпечивши попередньою консультацією. Контактні дані наші вказані на сайті, запропонований товар у нас завжди є в наявності.

Штучна трава на могилуЦікавить штучна трава на могилу? Фотографії та описи нашої є на сайті, оформити Ваше замовлення ми готові в будь-який час.

На могилу штучну траву придбати буде розумним рішенням, за виробом від нашої компанії не буде вимагатися регулярний догляд. Штучний газон не вимагає поливу і добрив, Вам не доведеться постійно боротися з бур'янами. У нас готові кожному допомогти з вибором штучної трави на могилу. Вироби наші мають водовідвідні отвори для дощу і снігу. Штучній траві також не будуть страшні прямі сонячні промені і часті температурні зміни. Вид при цьому у наших виробів естетичний і служити вони здатні довговічно. Замовлена штучна трава на могилу може бути у нас прямо зараз, дефіциту в виробах такого типу ми не відчуваємо. Ми пропонуємо на сайті як імпортного, так і вітчизняного виробництва килимки. За якість всіх виробів ми можемо ручатися, в консультації своїм клієнтам ми не відмовляємо. На сайті запропоновані різні килимки по відтінку і типу ворсу, вибирайте у нас килимок з відповідним покриттям.
 
Для замовлення штучної трави на могилу звернутися можна за запропонованими на сайті телефонами. Ми будемо раді розповісти докладніше про варіанти виробів, догляд за ними і грамотну їх установку. Нам можна задати будь-які питання по килимкам і отримати розгорнуті відповіді, у нас цінують вибір і довіру своїх клієнтів.
 
Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее