КАТАЛОГ

Снігоочисник решіткаПропонуємо Вам ознайомитися з різноманітністю килимків та решіток, снігоочисників в асортименті нашої компанії. Грати, килими, покриття різної форми і різного типу кріплення мають унікальні переваги і недоліки, з якими можна ознайомитися в каталозі. Пропонуємо Вам ознайомитися з характеристиками снігоочисника решітки, який вже не перший рік користується популярністю серед гостинних підприємств.

Ціна замовлення безпосередньо залежить від кількості товарів та їх фіксованої вартості. У Вас є можливість попередньо розрахувати оплату замовлення на снігоочисник. Решітка для входу в заклад дозволить утримувати приміщення в чистоті і сухості, щоб більше ніколи не турбуватися про безпеку відвідувачів під час дощу та снігопаду.

Уточнюйте інформацію про умови доставки, оплати і здійснення замовлення решіток снігоочисників вже сьогодні. Дрібні деталі можуть зробити Ваше заклад більш бажаним до відвідування і залучити більше потенційних клієнтів. Проявіть турботу клієнтів і співробітників - збережіть привабливий вигляд холу в торговому центрі або магазині, щоб менше думати про те, як очистити від грязьових розлучень кахель і плитку. Отримуйте своєчасну доставку доступних товарів з великого і різноманітного асортименту протягом усього року. Вибирайте серед снігоочисників якісні решітки, які довговічні і ефективні в боротьбі за чистоту.

Проявіть турботу про своїх відвідувачів - замовте сучасний снігоочисник. Решітка для збору бруду і небажаної вологи, яку купити від світових лідерів виробництва стало ще простіше, можна отримати з доставкою по всій Україні і доступними цінами на необхідні вузькоспеціалізовані товари.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее