КАТАЛОГ

Килим брудозахисний ворсовий допоможе Вашому будинку, офісу, місцю для відпочинку і будь-якому іншому спорудженню підтримувати свою чистоту і свіжість. З вулиці в середину приміщень заноситься велика кількість бруду і сміття, особливо в осінній та зимовий періоди. Щоб уникнути регулярного сухого та вологого прибирання, на яке не завжди є час, рекомендуємо Вам замовити ворсовий брудозахисний килим. Він не зіпсує інтер'єр Вашого приміщення, так як його наявність не кидається в очі. Він буде захищати Ваше приміщення від поширення сміття і буде вірно оберігати в ньому чистоту. Найбільше він зможе стати в нагоді в тих місцях, де постійно перебуває велике скупчення людей.

Килим брудозахисний ворсовий Килими брудозахисні ворсові володіють високим влагопоглинанням, надійністю, зносостійкістю і довгим експлуатаційним терміном. З взуття людини вони добре очищають пісок і бруд, не даючи їм потрапити в середину приміщення. Розглянуті вироби не перестають демонструвати вигідність, ефективність і практичність свого використання.

Хочете замовити килим брудозахисний ворсовий по самим недорогим цінам? Зробіть це з нашою допомогою. Інтернет-магазин «АС-ОБЛІК» завжди до Ваших послуг. Ми зможемо підібрати Вам найбільш підходящу продукцію виходячи з Ваших побажань і фінансових можливостей.

Брудозахисний ворсовий килим можна використовувати в приміщенні абсолютно будь-якого призначення. Він відмінно буде справлятися зі своєю функцією довгий час, при цьому він не потребує особливого догляду.

Заходьте до нас на сайт, щоб за прийнятною ціною замовити килим ворсовий брудозахисний і ознайомитися з його характеристиками і вартістю. 

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее