КАТАЛОГ

На сьогоднішній день в Україні відкривається все більше можливостей для приватного бізнесу. Це відбивається на якості сервісу, так як багато клієнтів можуть вибирати кращі умови надання послуг і товарів. Якщо в стінах Вашого закладу ще немає брудозахисних систем, ми рекомендуємо придбати саме таку. Решітка або килимок затримують бруд і зайву вологу, яка може бути на поверхні взуття відвідувачів. Завдяки Брудозахисним системмам можна убезпечити відвідувачів від того, щоб вони не посковзнулися і не забруднилися. У каталозі інтернет магазину Ви знайдете все необхідне, щоб справити на гостей тільки хороше враження.

Брудозахисні системи Біля входу в будь-який заклад просто необхідні брудозахисні системи, які збережуть естетично красивий вид холу і забезпечить чистоту статі. У Вас є можливість замовити різні моделі килимів і решіток, які представлені на офіційному сайті нашої компанії.

Ви можете також ознайомитися і з іншими товарами нашого асортименту, крім брудозахисної системи. Рекомендуємо звернути увагу на штучну траву, спеціальні покриття для спортивних та ігрових майданчиків, килими з індивідуальним дизайном і оцинковані ступені. У каталозі також представлені вироби з дерева, брудозахисні килими і системи решіток. Зв'яжіться з нами по телефону, щоб переконатися в тому, як легко встановити це обладнання і очищати його.

Зверніть увагу на доступність покриттів для підлоги, які можна детально вивчити в каталозі. Купуйте необхідні матеріали, натиснувши на кнопку прямо на сайті інтернет-магазину. Ми надамо швидку доставку по всій Україні. Якісні брудозахисні системи легко встановити і ввести в експлуатацію.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее