КАТАЛОГ

Брудозахист ціна Цікавлять ціни на брудозахист, і Ви хочете придбати відповідні покриття для закладу або громадської установи? Ми пропонуємо таку продукцію в широкому асортименті і у нас кожен зможе вибрати собі підходящі за всіма критеріями системи. Надати ми за короткий час готові необхідні покриття. У попередній консультації співробітники з нашої компанії не відмовлять, зв'яжіться з нами за вказаними контактними телефонними номерами.

Необхідний перевірений і ефективний брудозахист? Ціна наших виробів помірна і за ними звернутися можна в будь-який зручний час.

Ми пропонуємо покриття для брудозахисту за цінами прийнятними, і затребувана продукція стабільно є в наявності на нашому складі. На сайті Вашій увазі представлена ​​за принципом дії різна продукція. Ви можете замовити покриття з самого оптимального матеріалу і навіть з заданими індивідуально параметрами. Особливим попитом користуються у нас модульні системи брудозахисту. Ціни на вироби вказані на сайті і для персональних проектів вони розраховуються окремо. Забезпечте свій торговий чи розважальний центр ефективними системами, щоб відвідувачі і персонал відчували себе комфортно. Відгуки про якість запропонованих в нашому асортименті виробів ми отримуємо позитивні. Ціни на брудозахист привабливі у нас і за їх якість ми можемо ручатися. В обслуговуванні їх та догляді за ними у Вас проблем не виникне, такі вироби неймовірно важливі в зимовий період.

Хороші системи перешкоджають не тільки бруду, а й хвороботворним бактеріям. Наявність наших покриттів дозволить значно спростити працю прибиральниць. Ми кожному покупцю будемо раді надати допомогу з вибором оптимальних систем.

Зацікавив якісний брудозахист? Ціна на продукцію високої якості від нашої компанії завжди справедлива.

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее