КАТАЛОГ
Рейтинг:

Деззасіб "Полідез" 1,0 (Код товара: 000050)

Україна

440.00грн./шт


Дезінфікаційний засіб "Полідез"

Ємність: 1,0 л

Пакування: пластикова пляшка

Склад:

полігексаметиленгуанідин гідрохлорид (ПГМГ ГХ) – 1,5% , алкілдиметилбензиламоній хлорид (ЧАС) – 1,5%,

допоміжні компоненти – лужний компонент у перерахунку на гідроксид натрію рН 9+2%, барвник, ароматизатор та вода до 100%.

Опис речовини: 

Засіб “Полідез” являє собою опалесцентну рідину з жовтуватим відтінком або з кольором барвника, без запаху або із запахом ароматизатора. Допускається випадання осаду, що не впливає на дезінфікуючі властивості засобу. Змішується з водою у будь-якому співвідношенні.

Робочі розчини засобу проявляють миючі та дезодоруючі властивості, видаляють механічні, білкові, жирові забруднення, залишки крові, лікарських засобів із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин виробів медичного призначення.

Засіб “Полідез” та його робочі розчини не спричиняють корозійної та іншої пошкоджувальної дії на матеріали об’єктів обробки – метали, полімери, скло, гуму, дерево, кахель, фаянс тощо, поверхні медичних приладів та устаткування із лакофарбним, гальванічним, полімерним та ін. покриттям, не знебарвлюють та не зменшують міцність тканин, не фіксують білкові забруднення на поверхні об’єктів обробки, добре змиваються, не залишають нальоту. Засіб зберігає свої властивості після замерзання та розморожування.

“Полідез” не сумісний з милами та аніонними поверхнево-активними речовинами, не займистий, вибухобезпечний.

 • Методика та умови приготування робочих розчинів. Робочі розчини засобу “Полідез” готують у промаркованих ємностях із будь-якого матеріалу шляхом розведення концентрату питною водою кімнатної температури. .Для корекції рН робочих розчинів в процесі приготування до них додають соду кальциновану технічну у кількості 1 г на 1 л робочого розчину. При цьому робочий розчин тимчасово втрачає прозорість, що не впливає на його дезінфікуючі властивості.

 • Розрахунки для приготування робочих розчинів. Для приготування робочих розчинів дезінфекційного засобу “Полідез” необхідної концентрації користуються розрахунками, наведеними у таблиці 1.

 

Таблиця 1. Приготування робочих розчинів дезінфекційного засобу “Полідез”

 

Концентрація робочого розчину засобу за препаратом, %

Кількість засобу (мл), необхідного для приготування 1 л робочого

розчину

Кількість води (мл), необхідного для приготування 1 л робочого

розчину

0,05

0,5

999,5

0,1

1,0

999,0

0,2

2,0

998,0

0,3

3,0

997,0

0,5

5,0

995,0

1,0

10,0

990,0

1,5

15,0

985,0


 Примітка:

Для приготування 10 л робочого розчину кількість засобу і води збільшують у десять

Термін та умови зберігання робочих розчинів. Розчини засобу „Полідез” зберігають свою активність протягом 14 діб з моменту приготування при умові зберігання у закритих ємностях.

 • Об’єкти застосування. Робочі розчини засобу „Полідез” застосовуються для дезінфекції:

 • поверхонь приміщень (підлога, стіни, двері, вікна, предмети обстановки тощо), білизни та одягу, посуду (в т.ч. лабораторного), предметів для миття посуду, іграшок, предметів загального користування (засоби гігієни) та догляду за хворими (грілки, наконечники для клізм, підкладні клейонки тощо), медичних відходів, прибирального інвентарю, санітарно-технічного обладнання, гумових килимків, тари, поверхонь на комунальних об’єктах та транспорті з різних матеріалів - полімерів, скла, гуми, металів, дерева, кахлю, фаянсу тощо; для дезінфекції апаратури, приладів, устаткування та обладнання з гальванічним, лакофарбовим, полімерним та іншим покриттям;

 • для дезінфекції, поєднаної з передстерилізаційним очищенням, а також окремого процесу передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення (виключаючи ендоскопи та інструменти до них), хірургічного, акушерсько-гінекологічного, стоматологічного та інструментарію, що обертається, стоматологічних відтисків, зубопротезних заготовок) та перукарського, манікюрного, косметологічного приладдя.

Добавить комментарий
Гость
Имя:  Email *:  Телефон *:

* - контактные данные не будут опубликованы на сайте

Комментариев: 0
  Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
  подробнее
  АС-Облік є найбільшим постачальником в Україні логокилимків для комерційного використання. Сьогодні розглянемо логокилими Поляна Імідж. ...
  подробнее