КАТАЛОГ
22.09.2021

Сьогодні познайомимося із брудозахисними системами Хвиля та Хвиля М.

Вони відносяться до першого ступеня захисту від бруду. Мають досить крупні комірки щоб просипався вуличний бруд.

Хвиля складається із гумового скребка та алюмінієвої планки. Гумовий скребок прикріплюється хвилеподібно до алюмінієвої планки за допомогою заклепок та збирається на алюмінієвий трос.

Хвиля М має менші комірки. Гумовий скребок більш щільно закручується у хвилі та нанизується на оцинкований трос через алюмінієві відрізи.

Придверні решітки виглядають ефективно та гарно виконують функцію брудозахисту  довгий час, навіть при великій прохідності людей.

Обидві брудозахисні системи мають висоту 22 мм. Вони призначені для вкладання у приямок або без нього.

Якщо решітки вкладаються у приямок, можна використовувати обрамлення L-подібне для  візуального ефекту. Якщо решітки вкладаються на пряму поверхню то потрібно використовувати зовнішнє алюмінієве обрамлення, яке створює рамку навколо килимків. Обрамлення має скошені краї для того, щоб люди не перечипалися через систему.

Будь-яке обрамлення кріпиться до основи за допомогою дюбеля та само різу, а ось решітка просто вкладається. Таким чином решітка виймається для обслуговування:  помити решітку та почистити від бруду та сміття приямок.

Решітки системи Хвиля виготовляються індивідуальних розмірів. Для того, щоб замовити решітки Хвиля потрібно зняти розміри: ширина та довжина та зателефонувати нашим менеджерам

                                                                                     

      

 

Добавить комментарий
Гость
Имя:  Email *:  Телефон *:

* - контактные данные не будут опубликованы на сайте

Комментариев: 0
    Для офісу брудозахисні решітки встановити буде вірним рішенням, ми пропонуємо різні типи таких виробів на ...
    подробнее
    АС-Облік є найбільшим постачальником в Україні логокилимків для комерційного використання. Сьогодні розглянемо логокилими Поляна Імідж. ...
    подробнее