КАТАЛОГ

Останнім часом досить популярною стала така послуга як утеплення стін екструдованим пінополістиролом. Багато споживачів в Україні схиляються до вибору саме цього матеріалу для теплоізоляції та шумоізоляції стін через його численні переваги. Пінополістирол в наші дні використовується, як для зовнішнього, так і для внутрішнього утеплення стін будинків.

Утеплення стін екструдованим пінополістиролом - це один з найкращих способів збереження тепла в приміщенні, що дозволяє істотно зменшити фінансові кошти, які йдуть на оплату комунальних платежів за опалення будинку. Утеплення стін екструдованим пінополістиролом вибирають багато українців завдяки відмінним експлуатаційним параметрам використовуваного матеріалу. Екструдований пінополістирол має низьку паропроникність, високим рівень пожежної безпеки, водонепроникність, довговічність і багато інших переваг. Завдяки невеликій вазі матеріалу його легко транспортувати і використовувати в роботі.

Утеплення стін екструдованим пінополістиролом - це дуже вигідне і раціональне рішення, яке допоможе витрачати енергоресурс економніше. Відповідно фінансові витрати на обігрів приміщення будуть нижчими.

Утеплення стін екструдованим пінополістиролом замовити Ви можете за дуже привабливою ціною в фірмі «АС-ОБЛІК».

Утеплення стін екструдованим пінополістиролом - це дуже відповідальне завдання, яке варто довіряти тільки досвідченим професіоналам. Фахівці нашої компанії зможуть виконати утеплення стін максимально оперативно і якісно.

Что встречает посетителя снаружи? Что встречает посетителя внутри помещения? Что лежит перед каждой дверью? Это ...
подробнее
Безопасность каждого шага – именно такой девиз сопровождает пропитку от скользких полов «Скольжению Нет». Препарат применяется ...
подробнее