КАТАЛОГ

Зовнішнім утепленням фасадів будівель вже нікого не здивувати. У наш час дуже багато уваги приділяється економії ресурсів і поліпшенню внутрішнього мікроклімату. З метою скорочення тепловтрат в холодну пору року багато українських домовласників утеплюють свої житла зовні пінопластом. Це дійсно дуже раціональний метод, тим більше що купити пінопласт для зовнішнього утеплення в Україні простіше простого.

Купити пінопласт для зовнішнього утеплення Матеріал цей відносно недорогий. При цьому у нього величезна кількість переваг, таких як екологічність, вологостійкість, тривалий термін служби. Він дуже хороший також і як шумоізоляційний бар'єр. Навіть тонка плита пінопласту здатна поглинати значну частину звуків, що надходять ззовні. Купити пінопласт для зовнішнього утеплення бажають ті, хто прагне «вбити одним пострілом відразу декількох зайців». Він і зігріє, і від зайвого шуму вбереже. Купити пінопласт для зовнішнього утеплення — без сумніву правильне рішення. Матеріал довгий час здатний зберігати свою форму і властивості. Він не вбирає вологу і не руйнується під її впливом. І що в деяких випадках дуже важливо, миші, щури, комахи ніколи не виберуть цей синтетичний матеріал для облаштування свого житла. Для зовнішнього утеплення пінопласт купити можна абсолютно недорого. Утеплити ним будинок — значить гарненько заощадити на закупівлі будівельних матеріалів.

У нашому магазині Ви зможете купити пінопласт для зовнішнього утеплення потрібної товщини і в потрібних кількостях. Ціни у нас досить прийнятні, в чому легко можна переконатися, заглянувши в каталог товарів.

Звертайтеся в наш магазин, щоб купити пінопласт для зовнішнього утеплення по хорошій ціні!

Хотим познакомить с логоковром в качестве Jet Print Light. Ковры производим в Европе. Качество ковров очень ...
подробнее
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА) на замовлення, виготовлення, придбання, продаж і доставку товарів. Цей договір між ФОП «Яковенко В.І.», надалі "Продавець" і користувачем послугами інтернет-магазину, надалі - "Замовник",  є договором доручення на замовлення, виготовлення, придбання і доставку Товарів і визначає основні умови замовлення,  придбання і доставки товарів через інтернет-магазин https://as-oblik.kiev.ua/ru/shop/?lg=ru&page=shop Покупець, діючи з метою  придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі - Договір) на наступних умовах. 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ 1.1. Публічна оферта (далі - "Оферта") - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем  договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - "Договір") на умовах, що містяться в справжній Оферті, включаючи усі  Застосування. 1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар і його доставку, ...
подробнее