КАТАЛОГ

Пінополістирол - матеріал, що отримується з полістиролу (іноді з сополімерів стиролу). Існує кілька способів його отримання, одним з яких є екструзія. На виході виходить матеріал з щільно розташованими герметичними осередками (гранулами), всередині яких є мікропори, а між осередками - порожнечі. Отриманий матеріал широко застосовується сьогодні в будівництві в якості теплоізоляційного матеріалу, а також в вагоно-і суднобудуванні.

Екструдований пінополістирол 100 мм купити (є й інші типорозміри) актуально для утеплення фасадів будівель, підлоги, стелі приміщень різних типів. Цей матеріал створює чудовий захист будинку від втрат тепла. Екструдований пінополістирол 100 мм купити має сенс і через його низький ступінь горючості (для цього виробники додають до складу спеціальні добавки антипірени), екологічність та тривалий термін служби.

Звичайно ж, купити екструдований пінополістирол 100 мм варто тільки високої якості, так як тільки такий матеріал може відповідати вимогам ефективності і довговічності. Якісний пінополістирол має гранули одного розміру, які розташовані рівномірно, що дозволяє уникнути тріщин і зламів.

Вас цікавить надійний екструдований пінополістирол 100 мм? Купити його за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «АС-Облік».

У нас Ви зможете підібрати і купити екструдований пінополістирол 100 мм від провідних європейських і вітчизняних виробників.

Якщо Ви хочете утеплити свій будинок і шукаєте для цього ефективний і недорогий матеріал, то Вам варто екструдований пінополістирол 100 мм купити, так як він відповідає всім вимогам.

Что встречает посетителя снаружи? Что встречает посетителя внутри помещения? Что лежит перед каждой дверью? Это ...
подробнее
Безопасность каждого шага – именно такой девиз сопровождает пропитку от скользких полов «Скольжению Нет». Препарат применяется ...
подробнее