КАТАЛОГ
Рейтинг:

Решітка для чищення взуття від бруду "ЛЬОН" щітка+скребок (Код товара: 000658)

АС-ОБЛИК ООО

6472.29грн./м2


Решітка для чищення взуття від бруду "ЛЬОН"

Висота решітки: 22 мм.

Розміри: індивідульні розміри.

Основний матеріал решітки: алюмінієвий профіль.

Чистячі вставки: щітка, алюмінієвий скребок.

Спосіб поєднання профілю: оцинкований трос.

Колір щітки: чорний.

Ступінь захисту: перша.

Спосіб встановлення: у приямок із обрамлення внутрішнім, у приямок із обрамлення зовнішнім, без приямку у зовнішнє обрамлення "трап".

Кількість людинопотоку: 3000-4000 чол/день.

Термін експлуатації: 4-5 років.

Гарантійний термін: 6 місяців.

Вага 1 м.кв. ≈ 18 кг.

Алюмінієва брудоочисна решітка "ЛЬОН"  з чистящими вставками добре чистить вуличний бруд із взуття. Чистячі вставки добре слугують тривалий час. Покриття збираючи вуличний бруд, та залишаючи його в приямку захищає підлогове покриття від передчасного зношення, від  подряпинта вологи. Обовязкого із брудозахисним покриттям першого ступеню потрібно використовувати вологопоглинаюче покриття - килими.

Брудоочисна решітка має отвори між алюмінієвими профілями для просипання бруду. Бруд накопичується у приямку або в алюмнінієвій рамі. Для  довготривалої служби брудозахисного покриття потрібно чистити від бруду приямки мінімум 1 раз на два тижні.

Решітка встановлюється в приямок з внутрішнім обрамленням. Обрамлення може бути двох типів: L-подібне (встановлюється коли навколо приямку викладено поріг тротуарною плиткою або глубина  приямку більше 20мм). Z-подібне (встановлюється коли навколо приямку викладено плитка,  мармур, граніт або глубина приямку рівно 20 мм). Також можливо встановити решітку у зовнішнє обрамлення у приямок. При встановленні решітки в таку рамку не потрібно враховувати глубину приямка (необхідно памятати тільки що висота самої решітки 22 мм). Ще один спосіб встановлення решітки без приямка. У такому разі потрібно встановити зовнішнє обрамлення типу "трап". Обрамлення буде утворювати раму в якій буде зерігатися сміття та бруд.

При виборі розміру потрібно враховувати що ефективно покриття брудоочисне буде працювати тоді, коли людина зробить по покритті мінімум два кроки. Ширина покриття вибирається в залежності від ширини порогу та сходинок.

Покриття виготовляється індивідуального розміру. Можливо підібрати також різні наповнення, які будуть відповідати потребам кожного приміщення та замовника.

 

 

 

 

Вы можете оформить предварительный заказ на доставку товара.

В случае возможности его заказа, срок доставки товара - от нескольких дней до трех недель.

Добавить комментарий
Гость
Имя:  Email *:  Телефон *:

* - контактные данные не будут опубликованы на сайте

Комментариев: 0
    Безопасность каждого шага – именно такой девиз сопровождает пропитку от скользких полов «Скольжению Нет». Препарат применяется ...
    подробнее
    Противоскользящие самоклеющиеся ленты на скользкие поверхности.   Сегодня поговорим о ситуациях, когда не хочется  или нельзя сверлить ...
    подробнее